Przygotowujemy kompleksowo strony internetowe - projekt wizualnie nawiązujący do branży, teksty przygotowane do pozycjonowania, opracowujemy wykresy,tabele, przygotowujmey cenniki
04 kwietnia 2018

Stare jak nowe – kompleksowy retusz fotografii

Jeśli masz stare zdjęcie, które posiada dla Ciebie dużą wartość, być może nie tylko sentymentalną, a jego stan odzwierciedla upływ czasu, którego efektem jest nie tylko zanik ostrości, uniemożliwiający odczytanie rysów twarzy widniejących na nim postaci, powierz fachowcowi przywrócenie pamiątki do stanu z przed lat.

 

Wydobędziemy ze zdjęcia niewidoczne dotąd szczegóły. Usuniemy rysy i plamy, których pochodzenia już dzisiaj nikt nie pamięta. Przywrócimy dawny kształt rogom fotografii, które od dawna są już niekompletne.

 

Fotografię po liftingu wydrukujemy w dowolnym formacie, dzięki temu pamiątkę mieszczącą się do tej pory na dłoni będziesz mógł powiesić w centralnym miejscu w salonie i przyglądać się twarzom jej bohaterów z odległości kilku metrów.

Korekta i redakcja tekstów - wieloletnie doświadczenie

KOREKTA  

REDAKCJA i EDYCJA TEKSTÓW

 

rozprawy doktorskie

prace magisterskie, licencjackie, inżynierskie 

artykuły naukowe i książki 

Korekta i redakcja tekstów. 
Reklama

Dobre Pióro. Korekta prac naukowych - rozpraw doktorskich, prac magisterskich i inżynierskich, formatowanie tekstów oraz poprawa przypisów i bibliografii.