Korekta tekstów i redakcja tekstów, pisma urzędowe i usługi edytorskie. Korekta  tekstów naukowych i redakcja tekstów specjalistycznych. Szkolenia z zakresu redakcji  tekstów naukowych -  prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich, dyplomowych.

Korekta i redakcja tekstów. 
Reklama

KOREKTA
REDAKCJA i EDYCJA TEKSTÓW

 

rozprawy doktorskie

prace magisterskie

artykuły naukowe

W związku z epidemią wszystkie usługi wykonywane są zdalnie. Biuro czynne  10.00 - 18.00. Możliwość kontaktu osobistego po wcześniejszym umówieniu, tel. 512 40 32 38. 

Jeśli masz stare zdjęcie, które posiada dla Ciebie dużą wartość, być może nie tylko sentymentalną, a jego stan odzwierciedla upływ czasu, którego efektem jest nie tylko zanik ostrości, uniemożliwiający odczytanie rysów twarzy widniejących na nim postaci, powierz fachowcowi przywrócenie pamiątki do stanu z przed lat.

 

Wydobędziemy ze zdjęcia niewidoczne dotąd szczegóły. Usuniemy rysy i plamy, których pochodzenia już dzisiaj nikt nie pamięta. Przywrócimy dawny kształt rogom fotografii, które od dawna są już niekompletne.

 

Fotografię po liftingu wydrukujemy w dowolnym formacie, dzięki temu pamiątkę mieszczącą się do tej pory na dłoni będziesz mógł powiesić w centralnym miejscu w salonie i przyglądać się twarzom jej bohaterów z odległości kilku metrów.

Stare jak nowe – kompleksowy retusz fotografii

04 kwietnia 2018
Przygotowujemy kompleksowo strony internetowe - projekt wizualnie nawiązujący do branży, teksty przygotowane do pozycjonowania, opracowujemy wykresy,tabele, przygotowujmey cenniki