Fotoksiążka, której pomysłodawcą jest  kucharska twojego autorstwa, która oprócz zdjęć zawiera także teksty je ilustrujące to dobry pomysł na prezent
27 listopada 2019

Książka Twojego autorstwa - prezent idealny

Każdy może podarować książkę własnego autorstwa

 

Projektujemy fotoksiążki, które mogą być idealnym prezentem na każdą okazję - ślub, rocznice ślubu, urodziny czy okrągły jubileusz. Forma fotoksiążki zależy tylko i wyłącznie od preferencji klienta.

 

Nasze projekty są w pełni spersonalizowane, dostosowane do adresata prezentu i okazji z jakiej otrzyma ten unikalny podarunek. W projekcie mogą być wykorzystane materiały opracowane przez klienta tj. napisane przez niego wiersze, opracowane przepisy kulinarne czy szkice własnoręcznie wykonanych prac plastycznych.

 

Wykonana przez nas fotoksiążka może być stylizowana na biografię, reportaż, komiks, poradnik czy książkę kucharską z opracowanymi specjalnie dla obdarowanej osoby unikalnymi przepisami kulinarnymi, która ilustrowana będzie  zdjęciami  potraw.

 

W miejscu autora publikacji będzie imię i nazwisko osoby, która zleciła zaprojektowanie książki. Aby ta wyjątkowa publikacja przypominała "prawdziwą" książkę nadamy jej tytuł, podzielimy na rozdziały i wykonamy spis treści, dzięki któremu obdarowany będzie łatwo mógł odnaleźć ulubioną w niej stronę.

 

 

 

 

 

 

 

Korekta i redakcja tekstów - wieloletnie doświadczenie

KOREKTA  

REDAKCJA i EDYCJA TEKSTÓW

 

rozprawy doktorskie

prace magisterskie, licencjackie, inżynierskie 

artykuły naukowe i książki 

Korekta i redakcja tekstów. 
Reklama

Dobre Pióro. Korekta prac naukowych - rozpraw doktorskich, prac magisterskich i inżynierskich, formatowanie tekstów oraz poprawa przypisów i bibliografii.